Gustav Reiter

308245. Březový háj

popis: Olej na plátně, 75x99 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 34. Rámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 10.04.2021 20:48:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč