Gustav Reiter - Březový háj

Olej na plátně, 75x99 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 34. Rámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

308245. Březový háj
Dražba ukončena:10.04.2021 20:48:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč