Gustav Porš - Tání za chalupou

Olej na plátně. 60x75 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz je uveden v monografii,a pochází z dědictví po autorovi.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

38595. Tání za chalupou
Dražba ukončena:11.12.2019 19:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:38 000 Kč