Gustav Porš - Krajina s břízami

Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

58719. Krajina s břízami
Dražba ukončena:29.04.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč