Gustav Porš - Chalupy v zimě

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

60856. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:30.06.2021 22:15:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč