Gustav Porš - Břízy u řeky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
115455. Břízy u řeky
Dražba ukončena:29.05.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč