Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vpravo dole Porš Gustav 1931, rám.
1888, Chrudim - 1955, Skuteč
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno kolem roku 1931.