Gustav Mallý - Ve dvoře

Olej na plátně, 64x68 cm. Signováno vpravo dole G.Mallý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

42315. Ve dvoře
Dražba ukončena:25.03.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:47 000 Kč