Gustav Mallý - U řeky

Olej na kartonu, 57x48 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rám.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

24001. U řeky
Dražba ukončena:01.11.2018 22:04:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč