Gustav Mallý - Statek

Akvarel na papíře, 26x40 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

81370. Statek
Dražba ukončena:28.07.2022 23:08:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč