Akvarel na papíře, 26x40 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1879 - 1953 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.