Gustav Mallý - Rybář

Olej na plátně, 29x38 cm, signováno vpravo dole G. Mallý, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

15448. Rybář
Dražba ukončena:24.01.2018 20:20:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč