Gustav Mallý - Krajina s povozem

Olej na plátně, 45x61 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rám.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

19775. Krajina s povozem
Dražba ukončena:26.04.2018 18:26:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč