Olej na plátně, 35x45 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1879 - 1953 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.