Akvarel, 39x27 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1879 - 1953 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.