Olej na plátně, 59x48 cm, signováno vpravo dole G. Mallý, rám.
1879, Vídeň - 1952, Bratislava
Žák soukromé školy malíře Záhorského v Praze (1894-1896). Poté studia na UMPRUM v Praze (1896-1898; prof. Liška) Dále se učil na Královské AVU v Drážďanech (1898-1900; prof. Walter, Bantzer, Pohle). Studijně vycestoval do Německa a Belgie.
Pozn.: Rám mírně poškozen.