Gustav Mallý - Povoz v krajině

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vpravo dole G. Mallý, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

7024. Povoz v krajině
Dražba ukončena:25.01.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč