Gustav Mallý - Na vsi

Olej na kartonu, 31,5x40,5 cm, signováno vpravo dole G. Mallý, rám.

1879, Vídeň - 1952, Bratislava
Žák soukromé školy malíře Záhorského v Praze (1894-1896). Poté studia na UMPRUM v Praze (1896-1898; prof. Liška) Dále se učil na Královské AVU v Drážďanech (1898-1900; prof. Walter, Bantzer, Pohle). Studijně vycestoval do Německa a Belgie.

6206. Na vsi
Dražba ukončena:27.10.2016 20:40:23
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč