Gustav Macoun - Zimní nálada

Olej na kartonu, 70x80 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

16684. Zimní nálada
Dražba ukončena:28.02.2018 20:48:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:18 000 Kč