Gustav Macoun - Zima v Kameničkách

Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

56224. Zima v Kameničkách
Dražba ukončena:25.02.2021 19:47:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč