Gustav Macoun - Zátiší s rybníkem

Olej na plátně, 77x96 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz pochází z umělecké pozůstalosti malíře, grafika, sochaře a designéra Čeňka Pražáka. Dílo do aukce poskytl přímý potomek.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

posouzeno znalcem
114084. Zátiší s rybníkem
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:02:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:26 000 Kč