Gustav Macoun - Vysočina v zimě

Olej na kartonu, 56x60 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

7288. Vysočina v zimě
Dražba ukončena:26.01.2017 21:10:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč