Gustav Macoun - Vesnické stavení

Olej na plátně, 87x100 cm. Signováno vlevo dole Macoun. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

60009. Vesnické stavení
Dražba ukončena:27.05.2021 20:30:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:41 000 Kč