Gustav Macoun - U stavení

Olej na kartonu, 30x44 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

posouzeno znalcem
154100. U stavení
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč