Gustav Macoun - Tržiště

Olej na kartonu, 25x37 cm. Signováno vlevo dole Gust. Macoun 09. Rám.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

21090. Tržiště
Dražba ukončena:27.06.2018 18:22:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč