Gustav Macoun - Tání - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 95x95 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun 1915. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

45254. Tání - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 22:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč