Gustav Macoun - Svobodné Hamry

Olej na kartonu, 29x39 cm. Signováno vlevo dole Gustav Macoun 32. Rám.

Pozn.: Věnování a popis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

19757. Svobodné Hamry
Dražba ukončena:25.04.2018 22:05:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč