Gustav Macoun - Stromy ve větru

Olej na kartonu, 66x90 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně vyboulen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

52783. Stromy ve větru
Dražba ukončena:25.11.2020 20:32:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč