Gustav Macoun - Stromy na louce

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 67x84 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
114160. Stromy na louce
Dražba ukončena:24.04.2024 21:20:29
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč