Gustav Macoun - Selské stavení

Akvarel, 38x49 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

59846. Selské stavení
Dražba ukončena:26.05.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč