Gustav Macoun - Před bouří

Olej na kartonu, 14x21 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

46177. Před bouří
Dražba ukončena:24.06.2020 19:18:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč