Gustav Macoun - Práce u cesty

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun 31. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

68781. Práce u cesty
Dražba ukončena:24.11.2021 22:39:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč