Gustav Macoun - Náměstíčko

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x46 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rám.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

28887. Náměstíčko
Dražba ukončena:27.02.2019 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč