Gustav Macoun - Krajina s osamělou břízou

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

58731. Krajina s osamělou břízou
Dražba ukončena:29.04.2021 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč