Gustav Macoun - Krajina s lukami

Olej na kartonu, 33x40 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

9985. Krajina s lukami
Dražba ukončena:26.04.2017 21:03:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč