Gustav Macoun - Krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x65 cm. Signováno vlevo dole Gust. Macoun. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

posouzeno znalcem
115508. Krajina
Zbývá:24 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč