Gustav Macoun - Krajina s rybníkem

Olej na plátně, 80x99 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

10196. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:27.04.2017 20:31:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč