Gustav Macoun - Jarní tání

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Gust. Macoun, rám, zaskleno.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

10046. Jarní tání
Dražba ukončena:27.04.2017 18:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč