Gustav Macoun - Chalupa u potoka

Olej na kartonu, 22x35 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

10325. Chalupa u potoka
Dražba ukončena:26.04.2017 22:29:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč