Gustav Macoun - Bouřkový den

Olej na plátně, 80x115 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 132 cm

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

posouzeno znalcem velký formát
115458. Bouřkový den
Zbývá:24 dnů, 9 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:12:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč