Gustav Macoun - Ve vesnici

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vlevo dole G. Macoun 34, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1934, Praha

4207. Ve vesnici
Dražba ukončena:31.03.2016 20:18:48
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč