Gustav Macoun - Rozkvetlý strom

Olej na plátně, 76x98 cm, signováno vlevo dole Gustav Macoun 30, rám.

1892, Praha - 1934, Praha

6650. Rozkvetlý strom
Dražba ukončena:01.12.2016 20:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč