Gustav Macoun - Rozkvetlé louky před tmavými lesy na obzoru

Olej na kartonu, 40x50 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem (kolem roku 1913).
Rám mírně poškozen.

1006. Rozkvetlé louky před tmavými lesy na obzoru
Dražba ukončena:26.03.2014 20:23:07
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč