Gustav Macoun - Krajina II.

Olej na kartonu, 45x65 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1934, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku - 20. léta.

4384. Krajina II.
Dražba ukončena:31.03.2016 19:02:13
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč