Gustav Macoun - Krajina I.

Olej na kartonu, 45x65 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1934, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku - 20. léta.

4383. Krajina I.
Dražba ukončena:31.03.2016 18:56:59
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč