Gustav Macoun - Kostelíček

Olej na kartonu, 40x65 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1934, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PHDr. Michaelem Zachařem.

1652. Kostelíček
Dražba ukončena:26.11.2014 21:45:22
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč