Gustav Macoun - Chaloupka na návrší

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vlevo dole Gust. Macoun 1925, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1934, Praha

3699. Chaloupka na návrší
Dražba ukončena:27.01.2016 22:10:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč