Litografie, 16x16 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Gustav Klimt. Signováno vpravo dole tužkou Gustav Klimt. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Pozdější otisk. Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.