Litografie, 37x37 cm. 53/150. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo. Pozn.: Pochází z edice C and S. Přiložen certifiát k dílu.
o autorovi: 1862-1918 Rakouský malíř.