Litografie, 27x21 cm. 92/250. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt a vlevo dole v tisku Gustav Klimt 1916. Rám, sklo. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, printed by DaP 1997.
o autorovi: 1862-1918 Rakouský malíř.