Litografie, 21x21 cm. 54/100. Signováno vpravo dole v tisku 2x Gustav Klimt. Novotisk. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Vydáno společností DaP r. 1997. Vzadu přiožen certifikát k dílu.
o autorovi: 1862-1918 Rakouský malíř.