Gustav Klimt - Orel

Slitina, celková výška: 40 cm. Signováno G. Klimt.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

71844. Orel
Dražba ukončena:27.01.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč